Zwroty i Reklamacja

reklamacje_ico.svg Reklamacje

  • PRODUKT JEST USZKODZONY

Jeśli produkt dotarł do Ciebie uszkodzony, możesz poinformować Nas o tym i żądać naprawy lub wymiany na produkt wolny od wad. Jeżeli zgłoszenie dotyczy uszkodzenia towaru w transporcie, konieczne jest, abyś dostarczył nam protokół szkody spisany z kurierem przed odbiorem przesyłki.  Jeśli zauważysz wadę w okresie gwarancyjnym- zgłoś ją Nam poprzez panel kontaktowy dostępny w zakładce "Kontakt z nami" lub na nasz adres email: info@naluconcept.com korzystając z Formularza reklamacji (pobierz tutaj). Jeśli nie będziemy w stanie naprawić lub wymienić produktu, możemy zwrócić Ci środki lub zaproponować, że zatrzymasz towar a My zwrócimy Tobie część środków.

  • KOSZTY ODESŁANIA PRODUKTU
Jeśli uznamy Twoją reklamację, zwrócimy Ci wszystkie koszty związane z tym zakupem. 

zwroty_ico.svg Zwroty

  • PRODUKT JEST NIEZGODNY Z OPISEM

Jeśli towar jest niezgodny z opisem, zgłoś to bezpośrednio do Nas za pomocą panelu kontaktowego dostępnego w zakładce "Kontakt z nami" lub na adres email: info@naluconcept.com. Skontaktujemy się niezwłocznie w celu ustalenia dalszego postępowania

  • CHCESZ ZWRÓCIĆ PRODUKT

Chęć zwrotu zgłoś Nam w formie oświadczenia (najlepiej pisemnie, na przykład emailem lub poprzez panel kontaktowy, możesz skorzystać z Formularza zwrotu - pobierz tutaj) w ciągu 14 dni od otrzymania towaru. Przedmiot odeślij w ciągu kolejnych 14 dni od złożenia oświadczenia. Powinniśmy zwrócić Ci środki w ciągu 14 dni od Twojego oświadczenia, jednak możemy się wstrzymać do czasu, aż otrzymamy zwracany produkt.

  • KOSZTY ODESŁANIA PRODUKTU

Jeśli odstąpisz od umowy bez podania przyczyny, koszt odesłania towaru będzie spoczywał na Tobie. Zwrócimy Ci jednak koszt pierwszej przesyłki, w wysokości najtańszej opcji, która była dostępna w ofercie.