Kolekcja MODULO

Kolekcja foteli i kanap MODULO oferowana na naszej stronie NaluConcept wykonana jest z miękkiej pianki na konstrukcji drewnianej co zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Ich ergonomiczny kształt dba o prawidłowe ułożenie ciała malucha, wspierając jego rozwój fizyczny.

Nasze siedziska MODULO charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz możliwością własnej konfiguracji z poszczególnych elementów. Dzięki wykorzystaniu podłokietników, foteli, kanap czy narożników możemy dostosować Kolekcję MODULO do każdej przestrzeni. Konstrukcja drewniana zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale także trwałość i solidność.

Wszystkie produkty z naszego sklepu NaluConcept są starannie wykonane z wysokiej jakości materiałów, które sprawiają że korzystające z nich dzieci czułą się bezpiecznie i komfortowo.  Fotele i kanapy MODULO wykonane są z materiału z powłoką PCV przeznaczonego dla wyrobów medycznych, dzięki czemu są bardzo łatwe w czyszczeniu oraz dezynfekcji co jest bardzo ważne w przypadku maluchów.

Nasze produkty z Kolekcji MODULO to doskonałe rozwiązanie dla żłobków i przedszkoli, które chcą zapewnić swoim podopiecznym wygodne i bezpieczne miejsce do siedzenia i zabawy. Kształtki te nie tylko są funkcjonalne, ale również stylowe i estetyczne, dzięki czemu stanowią atrakcyjną ozdobę każdego wnętrza przeznaczonego dla dzieci.

Kolekcja MODULO