Klocki LaQ

LaQ to nowoczesny zestaw edukacyjnych klocków stworzony w oparciu o japońską kulturę i wartości. Ciekawy  japoński design oraz wysoka jakość klocków stwarzają  nieograniczone możliwości kreatywnego projektowania.

W zestawach  znajduję się siedem rodzajów detali konstrukcyjnych – co umożliwia łatwe łączenie wszystkich zestawów i kolorów między sobą, a dołączone instrukcje zawierają wskazówki, które krok po kroku pokazują jak zbudować dany  model. 

Asortyment LaQ obejmuje zestawy tematyczne oraz uniwersalną serię Basic.  Bogactwo wzorów i kolorów stwarza  możliwość  budowania  dowolnych kształtów nie ograniczając własnej kreatywności.  Satysfakcję przynosi nie tylko sam proces konstruowania, ale także zabawa z własnoręcznie zbudowanymi  figurkami zwierząt, ludzików czy robotów itp.

Zabawa klockami  LaQ  pomaga rozwijać inteligencję przestrzenną oraz koncentrację, a także stymuluje rozwój prawej i lewej półkuli, które są niezbędne do rozwijania przyszłych umiejętności STEM (nauki przyrodnicze, technologia, inżynieria, sztuka, matematyka).

Klocki LaQ