Suche baseny z kodury

Suche baseny z piłeczkami NaluConcept to fantastyczny element wyposażenia przedszkola czy sali terapeutycznej. Zabawa w basenie wypełnionym kolorowymi piłeczkami zapewnia dzieciom mnóstwo radości, a także sprzyja rozwojowi fizycznemu i umysłowemu. Dzięki różnorodnym kolorom piłeczek dzieci mogą stymulować zmysł wzroku co pobudza ich rozwój poznawczy. Ponadto, baseny z piłeczkami są świetnym miejscem do rozwijania umiejętności manualnych i koordynacji wzrokowo-ruchowej poprzez zabawę, skakanie, nurkowanie czy sortowanie kolorów.

Warto również zauważyć, że suche baseny z piłeczkami mogą być wykorzystywane w terapii sensorycznej, szczególnie przy zaburzeniach integracji sensorycznej. Poprzez interakcję z różnorodnymi teksturami, kształtami i kolorami, dzieci mogą stymulować swoje zmysły i rozwijać umiejętność radzenia sobie z bodźcami sensorycznymi.

Podsumowując, suche baseny z piłeczkami są doskonałą inwestycją zarówno dla zabawy, jak i dla rozwoju dziecka. Zapewniają one nie tylko mnóstwo radości i wiele godzin fantastycznej zabawy, ale także sprzyjają rozwojowi fizycznemu, poznawczemu i sensorycznemu dzieci. Basen piankowy z piłeczkami daje niesamowitą radość dziecku – to zabawa, która ma też przy okazji wiele zdrowotnych walorów, stanowi ważny element w terapii integracji sensorycznej. Kolorowe piłeczki, które wypełniają basen stymulują i pobudzają zmysł wzroku dziecka. Piłeczki zapewniają też doskonały masaż ciała dziecka podczas zabawy gdyż pobudzają receptory. W  NaluConcept proponujemy baseny wykonane z dwóch rodzajów materiału -  materiału z powłoką PCV (ekoskóra) lub kodury (tkanina kaletnicza). Obydwa rodzaje basenów wykazują się dużą estetyką wykonania oraz trwałością. 

Suche baseny z kodury