Kąciki piankowe relaksacyjne

Kąciki piankowe relaksacyjne to miejsce w którym dzieci mogą odpocząć, zrelaksować się oraz wyciszyć. Kąciki zostały  zaprojektowane tak, aby można było korzystać z nich podczas odpoczynku jaki i zabawy. Kąciki idealnie nadają się do sal terapeutycznych czy przedszkolnych. Wyposażane w dodatkowe elementy takie jak światłowody czy poduszki stwarzają niepowtarzanie przytulne miejsce.

W tej kategorii oferujemy Wam wysokiej jakości kąciki piankowe dla dzieci, które zachwycają zarówno starannym wykonaniem, jak również możliwością ich praktycznego wykorzystania. Dzięki NaluConcept dajemy możliwość stworzenia ciekawego i kreatywnego miejsca do odpoczynku i zabawy dla dzieci. Do kącików piankowych można dokupić poduszki, wałki czy światłowody aby stworzyć magiczne miejsce do relaksu dla najmłodszych użytkowników.

Świetnym dodatkiem do kącika piankowego zaaranżowanego w żłobku czy przedszkolu są maty edukacyjne czy siedziska piankowe, które wspomagają rozwój zdolności motorycznych u dzieci. Dodatkowe elementy z wyposażenia kącika piankowego można wykorzystać osobno jako wyposażenie przedszkola czy sali zabaw dla maluchów, które nigdy się nie znudzi. Po skończonej zabawie kształtki piankowe i maty można łatwo złożyć, przez co nie zajmują wiele miejsca.

Kąciki relaksacyjne z pianki naszej produkcji zostały wykonane z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły oraz z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje bezpieczne korzystanie przez naszych małych klientów. Materacyki pianowe tworzące kącik chmurka i kącik las wykonane zostały z miękkiej i nietoksycznej pianki, a pokrowiec z materiału z powłoką PCV przeznaczonego dla wyrobów medycznych, przez co jest bardzo łatwy w czyszczeniu oraz dezynfekcji. Kącik posiada uchwyty do przymocowania, dzięki którym jest bezpieczny podczas użytkowania go przez najmłodszych.