Pufy i siedziska

Pufy i siedziska dla dzieci są idealnym wyposażeniem do pokojów dziecięcych, stref relaksu i zabawy w szkołach i przedszkolach oraz klubów malucha. Pufy zwierzątka, gruszki, zestawy klocków piankowych są wygodnym miejscem do siedzenia, a także promują zdrową postawę siedzenia. Wszystkie nasze pufki i siedziska są wykonane z bezpiecznych, kolorowych materiałów zachęcających dzieci do odpoczynku i zabawy. Szeroka oferta pufek w różnych kształtach i rozmiarach oraz w bogatej palecie kolorystycznej spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Wśród siedzisk Naluconcept znają Państwo gruszki rehabilitacyjne, które są wykorzystywane w terapii dzieci z różnymi problemami fizycznymi lub neurologicznymi. Jest to elastyczna i miękka gruszka, która służy do wzmacniania mięśni i poprawy koordynacji ruchowej u dzieci. Używanie gruszki rehabilitacyjnej jest bezpieczne i nieinwazyjne, a jednocześnie bardzo efektywne. Może być stosowana zarówno podczas terapii prowadzonej przez profesjonalistów, jak i w domu, pod opieką rodziców.

Miękkie pufy to także zestaw kolorowych klocków piankowych kwadratowych czy okrągłych , który idealnie sprawdzi się podczas zabawy w przedszkolu, szkole czy świetlicy. W Naszym sklepie Naluconcept posiadamy poduszki Emocje z nadrukowanymi buźkami, a także pufki w kształcie zwierzątek - niedźwiedzia, myszki, żaby, świnki itp. Dzięki kolorowym pufkom dzieci mogą siedzieć wygodnie i bawić się jednocześnie. Wyposażenie sali w kolorowe siedziska na pewno wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka.