Produkty obciążeniowe

Produkty obciążeniowa są przeznaczone zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Działają one nie tylko wyciszająco i relaksująco, ale także pomagają naszemu ciału zregenerować się i lepiej wysypiać.

Kołdry i kocyki obciążeniowe z naszej strony przeznaczone są dla dzieci z różnego rodzaju zaburzeniami takim jak: autyzm, stres, nerwice, depresje, stany lękowe, zaburzenia snu, nadpobudliwość czy  problemy z koncentracją. Kołderki i kocyki poprzez delikatny nacisk powodują przyjemne odprężenie i relaks dzięki czemu korzystanie wpływają na psychikę najmłodszych użytkowników. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniu naszych odbiorców uzupełniliśmy ofertę produktów obciążeniowych o poduszki obciążeniowe, poszewki na kołderki czy kołnierze i kamizelki obciążeniowe pomagające wyciszeniu oraz zwiększeniu uczucia komfortu i bezpieczeństwa u dzieci.

Produkty obciążeniowe można wykorzystać do terapii dzieci i młodzieży, jak również wykorzystać do zajęć w salach terapeutycznych , salach doświadczenia świata czy terapii domowej.