Strefa zabawy

NaluConcept, jako czołowy producent kształtek piankowych dla dzieci w Polsce, doskonale wie jak wspierać rozwój dzieci od najmłodszych lat. Oferujemy szeroką gamę produktów przeznaczonych do aktywności ruchowej oraz kreatywnej zabawy w domu, przedszkolu, żłobku, szkole, sali zabaw czy klubie malucha.  

Kąciki zabaw stanowią ważny element wyposażenia przestrzeni dla dzieci, dlatego warto wyposażyć je w produkty, które oprócz zabawy będą wspierały rozwój maluchów. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo między innymi: siedziska do kącików zabaw, siedziska z nadrukiem, piankowe kostki i maty edukacyjne oraz piankowe kostki z obrazkami. Ponadto w przedszkolu czy na sali zabaw nie może zabraknąć suchego basenu z piłeczkami oraz piankowych klocków, które oprócz zabawy dostarczają dzieciom możliwość rozwoju ruchowego i sensorycznego.

Wychodząc naprzeciw najnowszym trendom dotyczącym dzielenia przestrzeni na strefy przeznaczone do różnych aktywności dzieci, w naszej ofercie znajdziecie także parawany do dzielenia przestrzeni.

Wszystkie nasze produkty zostały stworzone z myślą o najmłodszych użytkownikach, aby zapewnić im komfort i bezpieczeństwo. Kształtki piankowe, suche baseny z piłkami, piankowe siedziska i bujaki  z tego działu wykonane są z bezpiecznych materiałów wolnych od ftalanów z powłoką PCV, łatwych do utrzymania w czystości i nadających się do dezynfekcji. Nasze produkty oferujemy w bogatej kolorystyce, dzięki czemu bez problemu dopasujecie je  do wystroju planowanego wnętrza.  

W tym dziale znajdziecie także wyposażenie zewnętrznych placów zabaw, czyli różnego rodzaju zewnętrzne zestawy zabawowe, huśtawki, bujaki sprężynowe, szałasy, domki ogrodowe oraz karuzele i piaskownice.

Strefa zabawy