Zestawy edukacyjne z pianki

Aktywność fizyczna jest niezbędna dla prawidłowego rozwoju szczególnie u dzieci, dlatego oferujemy kolorowe zestawy edukacyjne z pianki, które dzięki bogatej ofercie kształtów i przyjaznej kolorystyce zachęcą dzieci do aktywności fizycznej, ćwiczeń ruchowych, zabawy oraz wspomogą przy tym rozwój dużej motoryki. 

Kształtki gimnastyczne piankowe są produktami, które wspomagają rozwój zdolności motorycznych u dzieci. Kształtki rehabilitacyjne można wykorzystać osobno do ćwiczeń ruchowych lub jako element większego zestawu tworząc tory przeszkód lub konstrukcje przestrzenne. Kształtki piankowe są zalecane jako elementy wyposażenia przedszkoli oraz sal zabaw dla dzieci, gdyż dzięki nim można stworzyć atrakcyjne miejsce zabaw, które nigdy się nie nudzi. Po skończonej zabawie kształtki piankowe można łatwo ułożyć, przez co nie zajmują wiele miejsca. 

Zestawy piankowych kształtek edukacyjnych a także pojedyncze kształtki wykorzystywane są także do celów terapeutycznych w gabinetach rehabilitacyjnych oraz przedszkolach, szkołach czy klubach malucha do edukacji dzieci poprzez zabawę. 

Coraz większą popularnością wśród rodziców i małych użytkowników cieszą się także różnego rodzaju kluby malucha oraz centra akrobatyki, gdzie można spotkać nasze pianowe kształtki gimnastyczne. Podczas zajęć pokonywane są tory przeszkód zbudowane z kształtek piankowych, co gwarantuje wspaniałą, aktywną zabawę ale także pozwala zadbać o prawidłową postawę dziecka, rozwija jego równowagę, gibkość i siłę.

Zestawy edukacyjne z pianki naszej produkcji zostały wykonane z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje bezpieczne korzystanie przez naszych małych klientów. Kształtki pianowe wykonane zostały z miękkiej i nietoksycznej pianki, a pokrowiec z materiału z powłoką PCV z kolorowymi nadrukami, dzięki czemu zachęcają dzieci do zabawy i aktywności fizycznej.

Zestawy edukacyjne z pianki