Poznaj nas lepiej

W NaluConcept na co dzień staramy się wdrażać do produkcji coraz to nowe projekty, które wyróżniają się wysoką jakością oraz dorównują światowym trendom, a jednak produkowane są w Polsce i stają się produktem dostępnym dla szerokiej grupy naszych klientów w Polsce i całej UE. 

NaluConcept to nie tylko nasza praca, ale również pasja i wyzwanie. Właśnie tu, w naszej Manufakturze, świecie niebanalnych rozwiązań i niecodziennych inspiracji, konstruujemy dla Ciebie niepowtarzalną ofertę, której 100% to produkty produkowane przez nas w Polsce, w większości ręcznie. 

O nas

Marka

 

NaluConcept jest nową marką na rynku polskim i europejskim. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu firmy Art-Meb, doświadczonego producenta mebli tapicerowanych, kształtek rehabilitacyjnych oraz siedzisk dla dzieci, działającej od 2002 roku. Siedziba spółki znajduje się w Krakowie. Firmę tworzymy MY – Natalia, Karolina, Łukasz i Krzysztof - ludzie z pasją i zamiłowaniem do tworzenia rzeczy, które dzięki swojej jakości i ponadczasowości mogą służyć Ci przez lata.  

Filozofia

 

W NaluConcept najważniejszy dla nas jest klient. To Ty i Twoje indywidualne potrzeby są dla nas inspiracją i motywacją do tworzenia każdego dnia. Przykładamy dużą wagę do tego, co robimy, angażujemy się w projekty i mamy poczucie odpowiedzialności wobec klienta za to, co mu proponujemy. Twoje końcowe zadowolenie jest dla nas priorytetem. 

Produkcja

 

Produkcja realizowana jest w naszym zakładzie produkcyjnym w Leśnicy, k. Kalwarii Zebrzydowskiej. Miejsce to nazywane od lat małopolskim zagłębiem meblowym daje klimat do tworzenia pięknych i funkcjonalnych projektów. Produkty NaluConcept nie powstają masowo w fabryce, ale w naszej Manufakturze, gdzie mamy czas na dopracowanie i dopieszczenie każdego szczegółu. Nasza specjalizacja pozwala na tworzenie mebli skierowanych do wielu różnych odbiorców. Profil produkcji obejmuje szeroki asortyment, który obejmuje zarówno reprezentacyjne meble do domu, hotelu, dla biznesu, ale także wyroby medyczne skierowane głównie do branży rehabilitacji oraz szkół. W NaluConcept jesteśmy samodzielni i samowystarczalni w rozumieniu ściśle produkcyjnym, dlatego nie boimy się podejmować nowych projektów, które są dla nas kolejnym wyzwaniem. 

 

Materiały

 

Współpracujemy tylko z certyfikowanymi dostawcami materiałów do produkcji, przez co możecie mieć pewność, że produkty posiadają odpowiednie atesty oraz są bezpieczne w użytkowaniu również przez dzieci.  

Stawiamy na ekologię. Nasze meble produkowane są przy wykorzystaniu drewna certyfikowanego zgodnie ze standardami FSC®(Forest Stewardship Council®), wyprodukowanym na zasadach zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnych praktyk stosowanych w odniesieniu do gospodarki leśnej.