Kąciki zabaw

Kąciki zabaw to miejsca tworzone dla dzieci, aby wspierać ich naturalny rozwój i zaspokajać potrzebę ruchu i zabawy. Powinny się znaleźć nie tylko w każdym żłobku czy przedszkolu, ale również w hotelu, restauracji, przychodni zdrowia czy galerii handlowej. 

Aktywność fizyczna jest niezbędna dla prawidłowego rozwoju szczególnie u dzieci, dlatego oferujemy kolorowe zestawy edukacyjne z pianki, które dzięki bogatej ofercie kształtów i przyjaznej kolorystyce zachęcą dzieci do aktywności fizycznej, ćwiczeń ruchowych, zabawy oraz wspomogą przy tym rozwój dużej motoryki. 

Do wyposażenia Kącików zabaw dla dzieci polecamy kształtki gimnastyczne NaluConcept, które są produktami wspomagającymi rozwój zdolności motorycznych u dzieci. Kształtki rehabilitacyjne można wykorzystać osobno do ćwiczeń ruchowych lub jako element większego zestawu tworząc tory przeszkód lub konstrukcje przestrzenne. Kształtki piankowe są zalecane jako elementy wyposażenia przedszkoli oraz sal zabaw dla dzieci, gdyż dzięki nim można stworzyć atrakcyjne miejsce zabaw, które nigdy się nie nudzi. 

Zestawy piankowych siedzisk, bujaków czy kształtek edukacyjnych oraz materacyków ze zwierzątkami można wykorzystać do celów terapeutycznych w gabinetach rehabilitacyjnych do edukacji i terapii dzieci poprzez zabawę. 

Duża popularnością wśród rodziców i małych użytkowników cieszą się także różnego rodzaju kluby malucha oraz centra akrobatyki, gdzie można spotkać nasze pianowe kształtki gimnastyczne. Podczas zajęć pokonywane są tory przeszkód zbudowane z kształtek piankowych, co gwarantuje wspaniałą, aktywną zabawę ale także pozwala zadbać o prawidłową postawę dziecka, rozwija jego równowagę, gibkość i siłę.

Elementy wyposażenia do Kącików zabaw dla dzieci NaluConcept zostały wykonane z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje bezpieczne korzystanie przez naszych małych klientów. Kształtki pianowe wykonane zostały z miękkiej i nietoksycznej pianki, a pokrowiec z materiału z powłoką PCV z kolorowymi nadrukami, dzięki czemu zachęcają dzieci do zabawy i aktywności fizycznej.

Kąciki zabaw