Kreatywne siedziska podłogowe

Kolorowe i bezpieczne pufy dla dzieci stanowią praktyczne wyposażenie kącików zabaw, sal przedszkolnych, kącików czytelnika w bibliotekach czy sal w klubach malucha a także domowych stref relaksu i zabawy. 

W tej kategorii oferujemy Wam wysokiej jakości siedziska dla dzieci, które zachwycają zarówno starannym wykonaniem, jak również możliwością ich praktycznego wykorzystania. Można u nas kupić  kolorowe gruszki rehabilitacyjne, bujaki piankowe, poduszki emocje, poduszki cyferki czy pufy zwierzątka i wiele innych. 

Topowymi siedziskami są zestawy klocków piankowych – poduszki piankowe, które oferujemy w szczególności przedszkolakom i dzieciom młodszych klas szkół podstawowych. Nasze poduszki to kolorowe siedziska podłogowe, wypełnione pianką poliuretanową, która zapewnia wygodę użytkowania oraz doskonale izoluje od podłoża (wysokość aż 5 cm!). 

Kreatywne siedziska podłogowe wykonywane są z najwyższej jakości materiału, z powłoką PCV przeznaczonego dla wyrobów medycznych, nadającego się do dezynfekcji a to szczególnie ważne przy użytkowaniu w większej grupie dzieci