Kołdry, koce i poduszki obciążeniowe

Kołdry i kocyki obciążeniowe z naszej strony przeznaczone są dla dzieci z różnego rodzaju zaburzeniami takim jak: autyzm, stres, nerwice, depresje, stany lękowe, zaburzenia snu, nadpobudliwość czy  problemy z koncentracją. Kołderki i kocyki poprzez delikatny nacisk powodują przyjemne odprężenie i relaks dzięki czemu korzystanie wpływają na psychikę najmłodszych użytkowników. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniu naszych odbiorców uzupełniliśmy ofertę produktów obciążeniowych o poduszki obciążeniowe, poszewki na kołderki czy kołnierze i kamizelki obciążeniowe pomagające wyciszeniu oraz zwiększeniu uczucia komfortu i bezpieczeństwa u dzieci.

Regularne korzystanie z kołderek i koców obciążeniowych powoduje delikatny masaż i otulenie ciała co sprzyja wyciszeniu i zrelaksowaniu się a tym samym niwelując konsekwencje stanów lękowych czy nadpobudliwości ruchowej.  Terapia z wykorzystanie produktów obciążeniowych takich jak kołdry czy kamizelki obciążeniowe powoduje w organizmie zwiększoną  produkcję hormonów odpowiedzialnych za pozytywne samopoczucie oraz zdrowy sen.

Produkty obciążeniowa są przeznaczone zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Działają one nie tylko wyciszająco i relaksująco, ale także pomagają naszemu ciału zregenerować się i lepiej wysypiać. Produkty z tego działu można wykorzystać do terapii dzieci i młodzieży, jak również wykorzystać do zajęć w salach terapeutycznych, salach doświadczenia świata czy terapii domowej.