Blog

W Nalu dzieje się tak wiele, że postanowiliśmy to wszystko zapisywać, aby o niczym nie zapomnieć. Aby nie zapisywać tylko dla siebie, stworzyliśmy ten dział. Tutaj zdradzamy Wam, np.: co nowego przygotowaliśmy, gdzie się pokazywaliśmy, co słychać w środku i na zewnątrz Nalu. Chcemy, byście mieli możliwość podglądania naszej pracy i tego, co się dzieje także poza nią ;) 

Znaczenie aktywności ruchowej w rozwoju dziecka w wieku przedszkolnymAktywność ruchowa jest niezbędnym elementem prawidłowego rozwoju każdego człowieka a szczególnie ważna jest u dzieci, które znajdują się w fazie intensywnego wzrostu, wzmacniania i doskonalenia. Ograniczenie aktywności ruchowej jest zdecydowanie niekorzystne, gdyż opóźnia rozwój dziecka. Jak możemy wspomóc dziecko w jego rozwoju? W tym artykule poznacie podstawowe zalecenia według Piramidy Aktywności Fizycznej, zapraszamy do lektury :)

Gruszki rehabilitacyjne jako wyposażenie Kącika wypoczynkowegoBrakuje Wam wygodnego siedziska na leniwe popołudnia lub do kącika czytelnika w pokoju Waszego Szkraba? Może chcesz wyposażyć kącik wypoczynkowy w przedszkolu, w świetlicy szkolnej lub bibliotece?  Nasze miękkie i wygodne gruszki świetnie się do tego nadadzą :) 

Kształtki rehabilitacyjneZdarzyła Ci się kontuzja i masz zalecone ćwiczenia w domu? A może chcesz nabrać formy po zimie? Prowadzisz gabinet rehabilitacji i szukasz specjalistycznego sprzętu? Nasze materace i kształtki rehabilitacyjne doskonale sprawdzą się w każdej z tych sytuacji.

Witamy na naszej stronie internetowejMamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą ofertę. Przejrzysta szata graficzna, intuicyjna nawigacja i kompleksowe informacje sprzedażowe – naszą stronę internetową wyróżnia nie tylko nowoczesny wygląd, ale i dopasowanie do potrzeb jej użytkowników. Czytelne menu i przystępna prezentacja oferty pozwolą każdemu szybko odnaleźć potrzebne informacje.