Kącik piankowy Las

Kąciki piankowe relaksacyjne to miejsce w którym dzieci mogą odpocząć, zrelaksować się oraz wyciszyć. Kąciki zostały zaprojektowane tak, aby można było korzystać z nich podczas odpoczynku jaki i zabawy. Kąciki NaluConcept idealnie nadają się do sal terapeutycznych czy przedszkolnych. Wyposażane w dodatkowe elementy takie jak światłowody czy poduszki stwarzają niepowtarzanie przytulne miejsce.

W tej kategorii oferujemy Wam wysokiej jakości kąciki piankowe dla dzieci, które zachwycają zarówno starannym wykonaniem, jak również możliwością ich praktycznego wykorzystania. Dzięki NaluConcept dajemy możliwość stworzenia ciekawego i kreatywnego miejsca do odpoczynku i zabawy dla dzieci. Do kącików piankowych można dokupić poduszki, wałki czy światłowody aby stworzyć magiczne miejsce do relaksu dla najmłodszych użytkowników.

Świetnym dodatkiem do kącika piankowego LAS są maty edukacyjne czy siedziska piankowe, które wspomagają rozwój zdolności motorycznych u dzieci. Dodatkowe elementy z wyposażenia kącika piankowego można wykorzystać osobno jako wyposażenie przedszkola czy sali zabaw dla maluchów, które nigdy się nie znudzi. Po skończonej zabawie kształtki piankowe i maty można łatwo złożyć, przez co nie zajmują wiele miejsca.

Kącik relaksacyjny z pianki LAS naszej produkcji został wykonany z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły oraz z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje bezpieczne korzystanie przez naszych małych klientów. Materacyki pianowe tworzące kącik las wykonane zostały z miękkiej i nietoksycznej pianki, a pokrowiec z materiału z powłoką PCV przeznaczonego dla wyrobów medycznych, przez co jest bardzo łatwy w czyszczeniu oraz dezynfekcji. Kącik posiada uchwyty do przymocowania, dzięki którym jest bezpieczny podczas użytkowania go przez najmłodszych.